Värbamisprotsessi teenused - TeamCreator

Personaliotsing

Personaliotsing on värbamisprotsessi tegevus, millega on kokku puutunud ilmselt iga ettevõtja. Töötajate aina suuremad ootused ettevõtetele teevad eristumise aasta aastalt raskemaks.

Loe lähemalt

Testid

Vale kandidaadi palkamine on ettevõttele ääretult kulukas. Testid on parim võimalus teada saada inimese isiksusetüüp. Omame litsentsi Tripodi testide läbiviimiseks.

Loe lähemalt

Töökuulutuste koostamine

Läbimõeldud ja atraktiivne sisu ning disainiga töökuulutus suurendab sobivate kandidaatide arvu vähemalt 2 korda.

Loe lähemalt

Kandidaatide hindamine

Kandidaatide hindamise kompleksteenus sisaldab endas täispikka intervjuud, erinevaid teste ning taustauuringu tegemist. Lähtume faktist, et inimene on üks tervik.

Loe lähemalt

Värbamisprotsessi konsultatsioon

Meie TeamCreatoris hindame kõrgelt ja lähtume kõikides värbamisprotsessi tegemistes enda väärtustest: kompetentsus, pidev eneseareng, ausus, usaldusväärsus, hoolimine ning kirg enda töö vastu.

Võta ühendust

Tööotsijate nõustamine

Pakume nõustamist kas terves osas või osaliselt, sõltuvalt tööotsija vajadusele. Nõustamine toimub kas virtuaalselt või kohtumise teel.

Loe lähemalt

Tööandja bränding

Tööandja bränding on pikaajaline ja sihikindel strateegiliselt läbi mõeldud tegevus, mille tulemusena on Sul ühelt poolt lihtsam värvata endale uusi töötajaid ning teiselt poolt, hoida enda olemasolevat meeskonda.

Loe lähemalt

Värbamiskampaania

Iga töö ja ettevõtte jaoks on kuskil see õige inimene olemas.
Siinkohal on oluline, et info antud tööpakkumisest jõuaks just nende kõige paremini sobivate potentsiaalsete kandidaatideni.

Loe lähemalt