Värbamisteenused - TeamCreator

Personaliotsing

Personaliotsing on värbamisprotsessi tegevus, millega on kokku puutunud ilmselt iga ettevõtja. Töötajate aina suuremad ootused ettevõtetele teevad eristumise aasta aastalt raskemaks.

Loe lähemalt

Testid

Vale kandidaadi palkamine on ettevõttele ääretult kulukas. Testid on parim võimalus teada saada inimese isiksusetüüp. Omame litsentsi Tripodi testide läbiviimiseks.

Loe lähemalt

Töökuulutuste koostamine

Läbimõeldud ja atraktiivne sisu ning disainiga töökuulutus suurendab sobivate kandidaatide arvu vähemalt 2 korda.

Loe lähemalt

Kandidaatide hindamine

Kandidaatide hindamise kompleksteenus sisaldab endas täispikka intervjuud, erinevaid teste ning taustauuringu tegemist. Lähtume faktist, et inimene on üks tervik.

Loe lähemalt

Värbamisprotsessi konsultatsioon

Meie TeamCreatoris hindame kõrgelt ja lähtume kõikides värbamisprotsessi tegemistes enda väärtustest: kompetentsus, pidev eneseareng, ausus, usaldusväärsus, hoolimine ning kirg enda töö vastu.

Võta ühendust

Tööotsijate nõustamine

Pakume nõustamist kas terves osas või osaliselt, sõltuvalt tööotsija vajadusele. Nõustamine toimub kas virtuaalselt või kohtumise teel.

Loe lähemalt

Tööandja bränding

Tööandja bränding on pikaajaline ja sihikindel strateegiliselt läbi mõeldud tegevus, mille tulemusena on Sul ühelt poolt lihtsam värvata endale uusi töötajaid ning teiselt poolt, hoida enda olemasolevat meeskonda.

Loe lähemalt

Värbamiskampaania

Iga töö ja ettevõtte jaoks on kuskil see õige inimene olemas.
Siinkohal on oluline, et info antud tööpakkumisest jõuaks just nende kõige paremini sobivate potentsiaalsete kandidaatideni.

Loe lähemalt

TeamCreatori poolt pakutavad värbamisteenused on algusest lõpuni läbi mõeldud.

värbamisteenused

Kui kõik Sinu varasemad püüdlused leida endale sobilik töötaja on luhtunud, siis võib Sul olla raske uskuda, et see üldse on võimalik. Samas on fakt, et tehes asju teisiti, on ka tulemus teine ning oma põhitöö kõrvalt on keeruline personaliotsingule piisavalt aega pühendada. 

Anname omalt poolt garantii, et TeamCreatori poolt pakutavad värbamisteenused teeme aktiivseks vaid siis, kui oleme 100% kindlad, et sobiva töötaja leidmine on võimalik. Ehk kui teame, et on asju, mida Sina kliendina veel töötaja leidmiseks teinud pole ja on asju, mida meie teeme teisiti. Keerulisemate otsingute puhul peab vaid arvestama suurema aja- ja ressursikuluga, kuid selle räägime me alati enne koostööd läbi.

Iga ettevõte (isegi ühes ja samas valdkonnas), on oma eripäraga.

Enne, kui viime värbamisteenused läbi, on meie jaoks oluline kliendi  tundma õppimine. Meeskonna uskumused, omavaheline läbisaamine, eetika, põhimõtted, väärtused, suhtlusstiil, omanike asukoht ja aktiivsus ettevõtte juhtimises, suhtumine elusse ja inimestesse jne määrab kõik selle, milline isik just nimelt antud ettevõttesse ja ametikohale paremini sobib. 

Ühtegi töötajat me n-ö riiulilt ei võta. Meie pakutavad värbamisteenused on puhas „käsitöö“, sest ainult nii saame garanteerida nii kliendi kui ka tööle mineva inimese pikaajalise rahulolu. See tähendab, et otsime sobiliku töötaja just antud kliendile, kasutades selleks nii enda olemasolevat põhjalikku talendibaasi, kui kõikvõimalike muid kohti, sõltuvalt otsitavast ametikohast. 

Teame, et inimesed ja nende vahelised suhted on olulised.

Koostöös on usaldus ja üksteisega sobivus määrava tähtsusega. Sellepärast tutvume enne koostöö alustamist üksteisega. Ühised väärtused, põhimõtted ja eetika on usalduslikku ning edukat koostööd silmas pidades olulised.

Meil on olemas väga heal tasemel talendibaas ning ülevaade inimestest, kes on avatud tööd vahetama. Kuna aga meie jaoks on ausus ja eetilisus olulisel kohal, siis seda ohtu pole, et me Sinu otsingu raames leitud lõppvooru kandidaadid saadame Sinu konkurendile pärast seda, kui oled endale sobiliku töötaja valinud.

Värbamisteenused tähendab tööd inimestega.

Mõistame, et inimestega töö võib olla ettearvamatu, kõike pole võimalik kirja panna ja palju on tunnetuslikku. Ainult ratsionaalse mõtlemisega edu ei saavuta, samuti mitte siis, kui ratsionaalsus üldse välja lülitada. 

Sellepärast oleme enda töös ühelt poolt paindlikud ning teiselt poolt anname parima, et ükski detail ei jääks märkamata. 

Värbamisteenuseid pakkudes juhime kliendi tähelepanu kõigele olulisele, nii et tema ei pea värbamisprotsessi läbiviimise pärast muretsema ja saab südamerahuga oma töösse süveneda.

Tutvu lähemalt meie värbamisteenustega, võta meiega ühendust ja leiame koos Sulle sobiva!