Tööotsijad on keerulises seisus ja meie saame siin appi tulla

Pakume nõustamist kas terves osas või osaliselt, sõltuvalt tööotsija vajadusele.

Suurenenud tööpuuduse korral on ühele ametikohale kandideerijaid palju. Seega on eriti oluline kõik tööotsingutega seonduv läbi mõelda. Selle tegemata jätmine võib saada saatuslikuks ja tähendada, et tööotsijad järgmisesse vooru ei saa. 

Esimeseks sammuks ja ühtlasi ka eduka töö otsimise eelduseks on teadmine, millist tööd teha soovid. Kui tead, et ei soovi pikaajalist töösuhet ühes ettevõttes, siis selles pole midagi halba. Tänapäeval on mitmeid tööportaale, mis vahendavad lühiajalisi töökohti. Kõige olulisem on jõuda antud teadmiseni ja vastavalt sellele töö otsimise plaan paika panna.

Kui Sul on siht silme ees, on õige aeg hakata koostama enda CV-d/profiili. Ning see vastavates tööportaalides avaldada. Seda, kust tööd otsida, sõltub otsitavast ametikohast. Siinkohal tuleks olla loov. Praegusel ajal kasutavad värbajad oma töös väga palju erinevaid kohti kandidaatide leidmiseks. 

Unustada ei maksaks ka end eelolevaks intervjuuks ette valmistada. Mõtle, kuidas end inimesena iseloomustad? Millised on Sinu tugevused ja nõrkused? Miks kandideerid just sellele ametikohale ja ettevõttesse jne? Seda eriti juhul, kui viimasest intervjuul osalemisest on aastaid möödas.

Karjäärinõustamine

Alustame kõige tähtsamast ehk sellest, milline on Sinu jaoks just see õige töö – selline, mis võtaks silmad särama. Mõnikord on inimesed kinni jäänud vanasse ja harjumuspärasesse ning ei suuda ise näha, kui palju võimalusi neil tegelikult veel on. Samuti võib juhtuda, et tänu mõnele halvale kogemusele ei suudeta tööalaselt edasi minna ega töö otsimisega algust teha. Siinkohal kasutame võimaluste kaardistamiseks ja motivatsiooni leidmiseks erinevaid karjäärinõustamise meetodeid, mille tulemusel koostame tegevusplaani.

CV koostamine

Aitame koostada CV-d, mis kajastaks Sinu isiksust, teadmisi ja oskusi viisil, et see hakkaks värbajale silma.

Linkedinis profiili loomine

Juhi ja spetsialisti ametikohtade tööotsijad peaksid ennast ka Linkedinis nähtavaks tegema. Seepärast aitame  Linkedinis profiili luua ning anname nõuandeid, kuidas ennast seal värbajatele nähtavamaks teha.

Näidisintervjuu läbiviimine

Viime läbi näidisintervjuu ja analüüsime seda ühiselt. See annab Sulle kindlustunde minna ehtsale tööintervjuule ning seal end enesekindlalt esitleda.

Erinevate nõuannete jagamine sobiva töö leidmiseks

Värbamise valdkonna spetsialistidena oskame jagada erinevaid nippe ja nõuandeid selleks, et sobiv töö leida. See ei tähenda, et tööotsijad peaksid ennast liigselt aktiivselt “müüma” või kellegi teisena esinema, vaid enda tugevuste ja nõrkuste teadvustamist ning targalt ja läbimõeldult tegutsemist sobiva töökoha otsingutel!

Personaalne lähenemine tagab edu tööotsingutel igas valdkonnas. 

TeamCreatori eesmärk on tööotsijad nende õige tööga kokku viia. Meil on värbamises pikaajaline kogemus ja leiame lahenduse ka kõige keerulisemas olukorras olevale tööotsijale. 

Ei ole vahet, kas soovid teha karjääris suure muutuse ja alustada täiesti uuel erialal või otsid uut samalaadset tööd.

Kui oled hetkel tööd otsimas ning soovid selles osas nõustamist, siis võta julgelt meiega ühendust

Räägime ja arutame ühiselt läbi, kuidas saame Sulle toeks olla. Nõustame kliente nii eesti- , kui inglise keeles. Nõustaja on läbinud karjäärinõustamise koolituse ning omab antud teemal arvukalt praktilisi kogemusi. Usalda ennast julgelt TeamCreatori hoolde.

Nõustamine toimub kas virtuaalselt või kohtumise teel.

Teenuse eest tasumine käib tunnihinna alusel, vastavalt kokkuleppele.

Oled spetsialist või lihttööline, TeamCreator aitab sul leida just selle töö, mida oled otsinud.