Olles hetkel olukorras, kus Eesti valitsus on esimest korda välja kuulutanud eriolukorra tuleb meil kõigil võtta kasutusele uusi süsteeme, et vältida otsekontakte. Aga selleks, et ettevõte saaks hakkama ka raskel ajal peab siiski personaliotsing jätkuma. Tööjõuturgu on ees ootamas muutused ja juba praegu on töötute arv tõusnud. Kui sina töötad valdkonnas, kus personaliotsing on igapäevane töö, siis TeamCreator pakub selleks mitmeid kontaktivabasid võimalusi:

  • Eelvalik on kindlasti parim kontaktivaba võimalus, mis hoiab kokku sinu aega. Eelvaliku puhul koostame sinu eest töökuulutuse ja jagame seda õige sihtgrupiga. Viime läbi lühikesed telefoniintervjuud, et selgitada välja kandidaadi sobilikkus. 
  • Täis- ja sihtotsingu jaoks on hetkel parim aeg. Potentsiaalsetel kandidaatidel on aega rohkem, kui tavaliselt. Kasutame Sinu jaoks ära suurt kontaktide võrgustikku ning enda teadmisi sobivate kandidaatide otsimisest, ning leiame just Sinu ettevõttele vajaliku inimese. Kõike seda teeme virtuaalselt. 
  • Testid on üks võimalus virtuaalselt välja selgitada kandidaadi sobivus. Kui oled leidnud esmapilgul sobivad kandidaadid, kuid ei ole enda valikus veel päris kindel, siis aitame Sind hädast välja ja oleme suurima hea meelega abiks kandidaatidele erinevate testide läbiviimisel.

Selleks, et alustada võta meiega kindlasti ühendust telefonil  +372 56 693 781 või kirjuta meile annika.melsas@teamcreator.ee ja selgitame välja milline virtuaalne otsing sobib just Sinu ettevõttele, et töö saaks jätkuda ka hetkel olevas keerulises olukorras.